Ekrem Coşkun Bayilik Ücreti ve Şartları Nedir?

Döner firması açmak istiyorum fakat bunu nasıl yapabilirim gibi sorularınız var ise sizlere en iyi tavsiye edeceğimiz firmalardan bir tanesi Ekrem Coşkun bayilik kampanyalarından yararlanarak firma açmanızdır. Ekrem Coşkun bayilik ücreti ne kadar ve hangi şartlarda bayiliği veriyor gibi aklınıza takılabilecek tüm sorularınızın cevabını net olarak bu yazımızda alacaksınız. Şimdi gelelim Ekrem Coşkun kimlere bayilik verebiliyor ve hangi imkanlardan yararlanabiliyorsunuz.

0 483

Ekrem Coşkun Döner, 10 Aralık 2013’de Ekrem Coşkun tarafından Konya’da kurulmuştur. Başlangıçta A La Carte restoran konsepti ile kurulan Ekrem Coşkun Döner, 2018 yılında ekspres döner satışları ile hızla tüm Türkiye’de adını duyurmuştur. Günümüzde Ekrem Coşkun bayilik almak oldukça kârlı bir yatırım olarak görülmektedir. İşletmenin bugün tüm Türkiye genelinde 250 şubesi bulunmaktadır. Bu sayı ise her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Ekrem Coşkun Bayilik

Markanın hem kurucusu hem de Yönetim Kurulu Başkanı olan Ekrem Coşkun, 1966 yılında Konya’nın Cihanbeyli ilçesinin İnsuyu kasabasında doğmuştur. Gerçek mesleği sigortacılık olan Ekrem Coşkun, sigortacılık kariyerini 35 yıl başarılı bir şekilde sürdürdükten sonra 2013 yılında ilk Ekrem Coşkun Döner şubesini açmıştır. Geçmişte Konyaspor kulübünde profesyonel olarak yöneticilik görevinde de bulunmuş olan Ekrem Coşkun, aynı zamanda 2007’de kurulmuş olan Konyasporlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Ekrem Coşkun Döner markası, Halkın Markası Halkın Yanında sloganı ile tüm Türkiye’de bayilik açma çalışmalarını sürdürmektedir. Ekrem Coşkun Döner, özellikle hijyenik koşullarıyla ülkemizde öne çıkan bir markadır. Ekrem Coşkun Döner, restoran ve lokantacılık sektöründe ilk kez Hijyen ve Sanitasyon Belgesi alan marka olmuştur. Önce insan sağlığı ilkesini savunan markanın, ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmadığı bilinen bir gerçektir. Ekrem Coşkun Döner pandeminin yarattığı problemler ve ekonomik kriz ortamında halka en uygun fiyat anlayışıyla gerçek et döner satışı yapmaktadır. Firmanın bayilik başvuruları, markanın resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Ekrem Coşkun Franchise

Ekrem Coşkun bayilik koşulları birçok firmaya göre oldukça uygundur. Ekrem Coşkun Döner, franchise isim hakkı vererek bayilik vermektedir. Ancak birçok franchise veren firmanın aksine, isim haklarının yanı sıra bayilerine et döner temini de yapmaktadır. Firma tüm bayilerinde yüzde yüz dana eti kullanmaktadır. Dana etinin tercih edilmesinin en önemli nedenleri ise; diğer etlerden daha besleyici ve daha sağlıklı olmasıdır.

Firmanın merkezinde, hazır yaprak döner et ürünleri, modern soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Bayilere sevkiyat yapılmadan önce tüm etler hem veteriner hekimler hem de gıda mühendisleri tarafından detaylıca kontrol edilmektedir. Ürünler, özel muhafaza sistemleri kullanılan araçlarla bayilere ulaştırılmaktadır. Firma, tüm bayilere uygun saklama koşullarını sağlayan soğuk hava depolarının kurulumunda da destek olmaktadır.

Firmanın bayilik şartlarından biri franchise bedelini ödemektir. Firmanın franchise bedeli ise 250 bin TL’dir. Ancak bu bedel, girişimcilere kampanyalı fiyatlardan verilmektedir. Bayilerine ürün, personel, döner ustası gibi birçok desteği sunan firma, nakliye bedellerini kendisi karşılamakta, bayilerinin cirosundan kâr payı almamaktadır. Bir bayinin açılabilmesi için franchise bedeli hariç, yaklaşık 500 bin TL yatırım yapmak gerekmektedir.

Bugün Ekrem Coşkun bayilik alan şubeler ise ayda yaklaşık 500 bin TL ciro elde etmektedir. Ekrem Coşkun Döner bayilik başvurusu için firmanın resmi web sitesi üzerinde yer alan bayilik bölümünden başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ekrem Coşkun Döner’e bayilik başvuruları, sadece başvuru formunda yer alan il ve ilçeler için kabul edilmektedir. Başvuru formunda yer almayan il ve ilçeler içinse başvuru kabul edilmemektedir.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik

İlk kez Konya’da açılan bir döner markası olan Ekrem Coşkun, bugün Türkiye’de 65 ilde 250 şubesiyle hizmet vermektedir. Gün geçtikçe büyüyen Ekrem Coşkun bayilik sayısını artırarak önümüzdeki yıllarda 83 yeni şube açmayı planlamaktadır. Firma, 2019 yılında 600 milyon TL ciro yaparak rekor kırmıştır. Bu ciro, her yıl artmaya devam etmektedir. Ekrem Coşkun bayilik almak, bu yüzden ülkemizde en çok talep gören bayiliklerden biridir.

Firmanın ilk bayisinin Konya’da açılmasından sonra, markanın ünü tüm ülkeye hızla yayılmıştır. Firma, Türkiye’nin her yerine bayilik vermeye başlamış, günümüzde 250 şubesi ile en fazla bayisi olan firmalardan biri haline gelmiştir. Ekrem Coşkun bayilik, aynı zamanda koşulları en uygun bayiliklerden biridir.

Ekspres dönercilik sistemini geliştiren firma, bu sistemi sayesinde sabit giderlerin minimum düzeyde tutulmasını sağlamaktadır. Self servis sistemini kullanan firma, kâr marjını da minimum seviyede tutarak satışlarının artmasını sağlamaktadır. Firma, halka ucuz fiyata gerçek et döner yedirmek için geliştirdiği sistemle, toplumun her kesiminden insanın et yiyebilmesine katkı sağlamaktadır.

Ekrem Coşkun Bayiliği Nasıl Alınır

Yukarıdaki şartlara göre Ekrem Coşkun Bayiliği Nasıl Alınır? Sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız. Türk kültürünü en iyi şekilde yansıtan lezzetlere öncülük eden ünlü markalardan birisi olarak karşınıza çıkacaktır. Konumun gereken kriterlere uygun olması ve diğer gereksinimlerin de yerine getirilmesiyle bayilik için önemli adımları atmış olacaksınız.

Kısa sürede yüksek kâr marjını elde etmenizi sağlayacak adreslerden birisidir. Buna göre sizler de yüksek kazançları elde etmek ve en iyi seviyelerde satışlara ulaşabilmek için döner sektöründe önemli bir yere sahip olan şirketin faaliyetlerini inceleyebilirsiniz. Bu alanda iş kurmak istediğinizde en uygun konsepti oluşturmanızın nasıl mümkün olduğunu görebileceksiniz. Bayilik için gereken ücreti ödemeniz ve işinizi kurmanız için uygun bir dükkanı oluşturmanız halinde hemen satış yapmaya başlayabileceksiniz.

Ekrem Coşkun Bayiliği Nasıl Alınır? Kar Marjı Nedir? Gibi soruların yanıtlarını elde etmiş olacaksınız. Ürün çeşitliliğine göre bu oranların artabileceğini unutmamalısınız. Bu nedenle ürünlerin hangisinde daha yüksek kâr marjını elde edeceğinize dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Günlük yaklaşık 10 bin TL’lik ciroyu elde edebileceğiniz dükkanınızda, aylık brüt geliriniz toplam 150 TL’lik üzerinde olacaktır.

Kira bedelleri, sıcak gıda satış sektöründeki yan giderler ve personel giderleri gibi kalemleri düştüğünüzde ise aylık net olarak 50 bin TL’lik üzerinde parayı elde etmenize olanak verilecektir. Bayilik şartlarına, fiyatlarına, kâr oranlarına ve güncel franchise ücretine dair tüm detaylara erişebilmek için resmi sitesi üzerinden telefon ve iletişim bilgilerini gözden geçirebilirsiniz.

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Ücreti

Ekrem Döner bayilik ücretleri, standart bir fiyat olarak belirlenmiştir. Covid-19 pandemisi ile mücadelede bayi açmak isteyen girişimcilere destek olmak adına, firmanın franchise bedelinde indirim yapılmıştır. Firmanın standart franchise bedeli KDV dahil olmak üzere 250 bin TL’dir. Ekrem Coşkun bayilik alacak kişiler için minimum ve maksimum tutar olarak belirtilmesinden ziyâde rakamların netliği ortadadır.

Ancak pandeminin getirdiği ekonomik zorluklarla mücadele kapsamında, bayilik bedeli KDV dahil 100 bin TL’den verilmektedir. Firma, bayilik verdiği firmalarla 5 yıllık bir sözleşme imzalamaktadır. Bayilik alan firma beş yılın sonunda, dilerse sözleşmeyi uzatabilmektedir. Bayi sözleşmeyi uzatmak istediğinde 5 yıllık bir sözleşme daha imzalanmakta ve bunun için bayiden KDV dahil 120 bin TL franchising bedeli alınmaktadır.

Tavsiye Bağlantı: Rossman Bayilik

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları

Ekrem Coşkun Döner bayilik şartları, franchising ve yatırım bedeli ile kredi notu gibi çeşitli bayilik koşullarından oluşmaktadır. Bayilerine yer seçme, kurulum, personel desteği gibi birçok alanda destek veren firma, bayilik şartlarını minimum seviyede tutarak bayi sayısını artırmayı hedeflemektedir. Ekrem Coşkun bayilik şartları ise şunlardır:

  • 250 bin TL bayilik (franchise – isim hakkı) bedeli
  • Yer, kurulum vb. masraflar için en az 500 bin TL yatırım bütçesi
  • Bayilik başvurusu yapan kişinin kredi geçmişinin temiz olması
  • Bayilik başvurusu yapacak olan kişinin kredi notunun yüksek olması
  • Bayide sadece firmanın ürünlerinin kullanılması
  • Bayi bir ilde açılacaksa, bayinin yakınlarında başka bir Ekrem Coşkun şubesinin olmaması
  • Bayi bir ilçede açılacaksa, o ilçede başka bir Ekrem Coşkun şubesinin olmaması
Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku