English Home Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Türkiye'de English Home Bayilik almak istiyorum ve işletme konusunda detaylı bilgiye sahip değilim diyorsanız. English Home bayilik ücretleri hakkında ve şartları konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olacağınız yazımız detayları ile birlikte aşağıda yer almaktadır. Şimdi gelelim English Home firmasından nasıl bayilik alınıyor hep birlikte detaylı incelemeye.

0 866

English Home bayilik almadan önce kısaca firmadan bahsedelim, 1992 senesinde kurulan bir tekstil ve ev eşyası satışı yapan firmalardandır. 2009 senesinden itibaren ise Turgut Aydın Holding çatısı altında hala faaliyetlerine devam etmektedir. English Home tarafından sunulan ürün seçenekleri son derece fazladır. En çok satışı yapılan ürün skalası arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Yatak odası tekstil ürünleri
 • Mutfak malzemeleri
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Mutfak tekstili
 • Çocuk ve bebek ürünleri
 • Mutfak dekorasyon ürünleri
 • Kozmetik ürünleri

Ev aksesuarları gibi birçok farklı ürün seçeneğini müşterilerine sunmaktadır. Ürün skalasının geniş olması müşteri yelpazesinin de geniş olmasını sağlar. Bu özellikleri bakımından da English Home oldukça dikkati çeken firmalar arasında yer alıyor. Bu nedenle English Home bayilik şartları merak edilen konulardan biri oluyor. Bayilik alarak English Home mağazalarından birine sahip olabilmeniz mümkün oluyor.

English Home Bayilik

English Home bayilik almak birçok yönden sizlere önemli avantajlar sunuyor. Ancak şuanda Türkiye içinde faaliyet gösterecek şekilde bir bayilik alabilme şansınız bulunmuyor. Yalnızca yurtdışında faaliyet gösterecek olan kişiler bu bayiliği alabilme şansına sahip olabiliyor. Çünkü 200 kadar Türkiye bayiliği bulunan firma tüm bayilerini kendi çatısı altında toplamış durumdadır. Yeni bayilikleri yalnızca yurt dışı için veriyor.

Ancak yurt dışında bir English Home bayiliği açmak istiyorsanız yine firmanın tüm şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartların ilki de Türkiye içerisinde hizmet vermemektir. Günümüzde birçok yerde mağazası bulunan ev eşyası firması oldukça merak edilen bir bayilik sistemine sahiptir. Yurt dışında kendinize ait bir mağaza açmayı düşünüyorsanız mutlaka English Home gibi köklü mağazaları tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü bu mağazaların kendine ait bir müşteri kitlesi vardır.

Ürünlerin kalitesi de her mağazada aynı olduğundan kolay bir şekilde fark edilebilirsiniz. Bayilik almak bu nedenle çok avantajlıdır. Çünkü direkt firmanın hazır müşterilerinden yararlanırsınız. Aynı zamanda firma ürün temini ve diğer birçok konuda sizleri en iyi şekilde destekler. Bu da kısa süre içerisinde işletmeniz açısından sizlere yüksek bir bayilik imkanı sunar.

English Home Franchise

English Home Franchise detayları kişilerin çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Bu bayilik sisteminden yararlanmak isteyen kişilerin birçok önemli konuda bilgi edinmesi gerekiyor. Bayilik alabilmek için ilk olarak firmaya başvuru yapmanız gerekiyor. Bu başvuru sürecinde şu bilgileri eksiksiz ve doğru olarak başvuru formuna mutlaka yazmanız isteniyor:

 1. Adınızı ve soyadınızı
 2. Şirket isminizi
 3. E posta adres bilginizi
 4. Bulunduğunuz ülke ve şehri
 5. Posta kodu bilgisini
 6. Cep telefonu numarasını

Hangi ülkede English Home bayilik almak istediğinizi detaylı olarak belirtmeniz gerekiyor. Tüm bu bilgiler incelendikten sonra sizlere geri dönüş yapılmaktadır. English Home şuanda birçok yerde bayilik veriyor. Türkiye sınırları içerisinde toplamda 56 şehirde bayilik vermiş bulunuyor. Aynı zamanda Romanya, Ukrayna, Yunanistan ve Bulgaristan gibi ülkelerde de 50 farklı bayisi bulunuyor.

Bu firmadan bayilik almak istiyorsanız mutlaka dükkan yeri seçimlerinizde titiz davranmanız gerekiyor. Lokasyon seçimlerine çok dikkat etmelisiniz. Özellikle AVM içinde ya da işlek bir cadde kenarında dükkan yerinizin olması kar marjınızı doğrudan etkileyecek unsurlar arasında yer alıyor. English Home resmi kanalında yayınlanan güzel ve etkileyici bir reklamı da sizlere sunmak istiyoruz, aşağıda izleyebilirsiniz.

English Home Bayilik Ücreti

English Home bayilik ücreti de bayilik alma aşamasında önemli konular arasında yer alıyor. Firmanın bayilik ücreti tek maliyetiniz değildir. Bu alanda iyi bir iş planlaması yapmanız büyük bir önem taşıyor. Bu firmadan bayilik almak istiyorsanız mutlaka 2 milyon TL değerinde bir sermayeniz olması gerekiyor. Şirket her ülke için farklı bir ücret politikası uygulanıyor. Net bir bayilik ücretinin belirlendiği söylenemez.

Faaliyete geçmek ve bir bayilik açmak istiyorsanız mutlaka en az 2 milyon TL olması gerekiyor. Sürekli olarak nakliye sevkiyatı yamak istemeyen kişilerin aynı zamanda bir depo kurması da önemli konular arasındadır. English Home bayilik işlemleri sırasında mutlaka firmanın mağaza kriterlerini karşılamanız gerekiyor. Bu süreçte depo da kurmak isterseniz maliyetleriniz daha da artış gösterecektir. Bu nedenle sermayenizi hazırlarken tüm maliyet kalemleriniz ile ilgili bir planlama yapmanız büyük bir önem taşır. Depo kurmak, mağazanızın dekorunu hazırlamak, çalışanlarınızın genel ihtiyaçları gibi birçok detay maliyet kalemlerinizi oluşturur.

Bayilik alma sürecinde özellikle firmanın kendi mağaza stilini uygulayabilmeniz büyük bir önem taşıyor. Bunun yanında gerekli iş yeri açma belgeleriniz de bu süreçte önemli olan detaylar arasında yer alıyor. Her detayı en ince ayrıntısına kadar hesaplamak bayilik alma sürecinde oldukça önemli bir konudur. Mağazanızı açtıktan sonra kısa süre içerisinde müşterilerinize hizmetler vermeye başlayabilirsiniz.

Tavsiye Bağlantı: Cafe Açmak

English Home Bayilik Şartları

English Home bayilik almak ve kendi işinizi yapmak istiyorsanız mutlaka şartları karşılamanız gerekiyor. Bu bayilik sistemlerinde en önemli konu firmayı bu işe yapabileceğinize inandırmaktır. Aksi halde bayilik alma konusunda başarısız olabilirsiniz. İşinizin başında durarak firmanın kurum kültürüne uygun davranabilmeniz büyük bir önem taşıyor. English Home bayilik şartları konusunda şunları söylemek mümkündür:

 1. İlk olarak bayilik için mutlaka mağazanızı yurt dışında açmanız gerekiyor.
 2. English Home bayiliği almak istiyorsanız bölge pazarına hakim olmalısınız.
 3. Tecrübeli olmanız büyük bir önem taşıyor.
 4. Kusursuz bir müşteri hizmeti sunabileceğinizi belirtmeniz gerekiyor.
 5. Alanınızda perakende satış tecrübesine sahip olmalısınız.
 6. Bayilik bedeli, sermaye ve dükkan yeri kriterleri gibi detaylara dikkat etmelisiniz.

Bu şartları yerine getirdiğiniz taktirde rahatlıkla bayilik alabilme şansı bulabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda firma direkt olarak size bayilik vermiyor. Aynı zamanda bayilik ücreti ve sermayeniz tam olsa dahi kriterlerin birçoğunu karşılamıyorsanız bayilik alama durumu da söz konusu oluyor. Başvuru süreci sonrasında firma sizlerle bir görüşme yapıyor. Sonrasında uygun görürse bayilik çalışmalarına başlanıyor.

English Home Bayilik Veriyor Mu

English Home Bayilik Veriyor Mu? Sorusuna yanıt olarak Türkiye’de bayilik konusunda şimdiye kadar bir adım atmayan English Home ile ilgili tüm detayları aktarmaya devam ediyoruz. Resmi sitesi üzerinden giriş yaptığınızda tüm bilgileri İngilizce olarak incelemeniz mümkün olacaktır. Türkiye’deki tüm mağazalarını kendi çatısı altında sürdüren ve Türkiye’de bayilik hizmetlerine sıcak bakmayan firmanın yurt dışı faaliyetlerini takip edebilirsiniz. Yurt dışında bayilik için başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Cadde üzerinde yer alan dükkanlarda 09.00’da mesaiye başlayan ve 21.00’a kadar devam eden çalışanlar, avm’lerde ise 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmetlerini sürdürmektedir. Hafta sonu ve öğle arasında da tatil vermeyen ve hizmetlerini sürdüren firma çalışanları aralıksız olarak devam etmektedir.

Hafta içinde 09.00 – 18.00 saatleri arasında 0850 724 03 46 numarasından ulaşacağınız canlı destek ekipleri sayesinde bayilik ile ilgili tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz. English Home Bayilik Veriyor Mu? sorusunun yanıtını almak, tüm sorunlarınızı paylaşmak ve şikayet, öneri gibi başlıklarda iletmek istediğiniz mesajları aktarabilmek için musteriiliskileri@englishhome.com.tr adresine e-posta atabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ürünleriyle ve Made in Turkey logosu ile müşterilerinin ilgisini çeken ve güven sağlayan ünlü şirket, dünyanın pek çok noktasında tercih edilmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında değişkenlik gösteren çalışma şartları, ücretleri ve bayilik maliyetleri gibi konularda destek alabilirsiniz. Bölgelerin büyüklüğü, şehirlerin yoğunluğu ve daha pek çok faktör fiyatlarda farklılıkların temel sebepleridir.

Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku