Erikli Su Bayilik Ücreti ve Şartları Nelerdir?

Hazır su işi yapacağım ve bu işte çok güzel kâr olduğuna inanıyorum diyorsanız eğer sizlere Türkiye'nin en büyük su ticareti yapan şirketlerinden birisi olan Erikli Su Bayilik ücreti ve şartları hakkında detaylı bilgi sunacağız. Erikli Su firmasından bayilik almak ve ortalama ne kadar ücrete mâl olacağını bilmek için bu rehber niteliği taşıyan yazımız sizlere yardımcı olacaktır.

0 443

Erikli su bayilik, ülkemizde en çok kazanç getiren, müşteri potansiyeli yüksek bayiliklerden biridir. Erikli damacana ve pet şişe su bayiliği, düşük bir sermaye ile yüksek gelir elde edilen bir bayiliktir. Erikli su, Bursa’nın Kestel ilçesinde kurulan bir su tesisi olup hem ülkemizde hem de yurt dışında hizmet vermektedir. Firma, Uludağ’ın zirvesinden çıkan suyu el değmeden paketleyerek tüm bölgelere güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Erikli, bayilik verirken bazı koşullar istemektedir. Bu koşulları sağlayan herkes Erikli su bayilik başvurusu yapabilir.

Erikli Su Bayilik

Erikli firması uluslararası bir şirket olan Nestle ile ortaklığa sahiptir. Sağlıklı ve doğal su dağıtımında marka olan Erikli’nin yaygın bayi ağı bulunmaktadır. Marmara ve Karadeniz Bölgesinde en çok tercih edilen su markası olan firma, doğal su kaynaklarını halka hijyenik koşullarda ulaştırmaktadır. İnsanlara sağlıklı su hizmetinde ilk sıralarda yer alan Erikli’nin bu başarısı, kullandığı gelişmiş teknolojiler ile filtreleme sistemlerinden kaynaklanmaktadır.

Erikli’nin Bursa’da, Kestel ve İnegöl ilçelerinde iki farklı dolum tesisi bulunmaktadır. Erikli’nin dolum tesisleri, zirai ve endüstriyel faaliyetlerden uzak bölgelerde yer almaktadır. Uludağ’dan çıkan kaynak suları, teknolojik boru sistemleri kullanılarak dolum tesislerine aktarılır. Bu sayede suyun hijyeni de sağlanmış olur. Uludağ’dan çıkarılan su, Erikli’nin tesislerinde çeşitli kontrollerden geçirilerek ve filtrelenerek paketlenmektedir. Bu filtreleme sistemleri, suları zararlı maddelerden arındırmakta ve suyun kalitesi ve değeri ölçülmektedir. Bu sayede Erikli, halka ulaştırdığı suyun sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Erikli Su Bayiliği

Erikli su bayiliği, günümüzde en fazla kazanç getiren bayiliklerden biridir. Erikli su bayiliğinin kazançlı bir yatırım olması ise markanın toplumdaki güven ve prestijden ileri gelmektedir. Erikli su, günümüzde 10 farklı ülkeye su ihraç etmektedir. Türkiye dışında; Almanya, Belçika, Avusturya, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Dubai, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde su satışı yapan firma, çeşitli koşulları sağlayan girişimcilere kazançlı bir iş fırsatı sunmaktadır.

Erikli su bayilik başvuruları, firmanın web sitesi üzerinden form doldurarak yapılmaktadır. Firmanın resmi web sitesinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmaya bayilik başvurusu yapılabilmektedir. Firma, resmi web sitesi üzerinden kendilerine ulaşan ve bayi olmak isteyen girişimcilere geri dönüş sağlamaktadır. Erikli su bayilik başvurusu yaparken güncel e-mail adresinizi ve telefon numaranızı başvuru formunda hatasız bir şeklide yazmanız çok önemlidir. Firma, tüm bayilik başvurularında başvuru formuna yazılan iletişim bilgileri üzerinden girişimcilerle irtibat sağlamaktadır.

Erikli su bayiliği için başvuru yapmayı düşünen girişimcilerin dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Öncelikle su bayiliği, diğer sektörlerle kıyaslandığında kâr marjı düşük olan bir sektördür. Erikli’ye bayilik başvurusu yaparken bu husus dikkate alınmalıdır. Su bayiliklerinde kâr marjının düşük olması ise ülkemizde rekabetin oldukça yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak Erikli su bayiliğinde, diğer su markalarına göre elde edilecek kâr marjı biraz daha yüksek olmaktadır.

Firmanın tüm Türkiye genelinde ismini duyurmuş olması, güvenilir bir marka olması, verdiği hizmette hijyenik koşullar sağlaması kâr marjının diğer markalara göre daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Erikli su bayiliği alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri, bayilik açacağınız bölgede başka bir Erikli bayiliği olmamasıdır.

Firmadan bayilik aldıktan sonra ise reklam kampanyaları ile tanıtımınızı yapmanız da çok önemlidir. Mağazalara, işyerlerine ve evlere broşür dağıtmak, yerel radyolara reklam vermek kısa zamanda bölgede tanınmanızı sağlayacaktır. Erikli’den bayilik almadan önce dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise, yatırım bedelinizi, masraf ve maliyetlerinizi detaylıca hesaplamaktır.

Erikli Bayilik Ücreti

Erikli Su bayilik ücretleri, bayinin özelliklerine göre değişmektedir. Erikli su bayilik için harcayacağınız yatırım tutarı, firma yetkilileri ile yapacağınız görüşmeler sonrasında belirlenmektedir. Bir su bayisi açmanın maliyeti 37 bin TL ile 58 bin TL arasında değişmektedir. Su bayisi açmanın yatırım maliyetleri, bayinin açılacağı lokasyona, bayinin sipariş kapasitesine ve markaya göre belirlenmektedir. Erikli su bayilik ücretlerinin belirlenebilmesi için, bayiyi açacağınız dükkânın önceden tespit edilmesi çok önemlidir.

Bayiyi açacağınız dükkânın kira olup olmaması, dükkânın bulunduğu konum, dükkânın yol üstü bir lokasyonda bulunup bulunmaması da bayilik ücreti üzerinde etkilidir. Erikli su bayilik ücretinin net olarak belirlenmesi için, öncelikle firmaya bayilik başvurusunda bulunulması gerekmektedir. Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak için firmanın resmi web sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Tavsiye Bağlantı: Ekrem Coşkun Bayilik

Erikli Bayilik Şartları

Erikli su, temin ettiği suyun sağlıklı olması, lezzetli olması ve hijyenik olması gibi nedenlerden dolayı en çok tercih edilen su markalarından biridir. Güvenilir bir firma olan Erikli Su’dan bayilik almak, bu yüzden oldukça kazanç getiren bir yatırımdır. Erikli su bayilik almadan önce, şubenizde çalışacak personel ile kullanacağınız araçları önceden temin etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda şubenizde siparişleriniz için yeterli ürün bulunmalı ve personel çalışmalıdır.

Firmadan alacağınız bayilik için şehir merkezine ve iş yerlerine yakın, kalabalık bir lokasyon seçmeniz de çok önemlidir. Yerleşim bölgelerine ve şehir merkezine uzak bir lokasyonda bayilik açmanız, kâr marjınızın düşük olmasına neden olacaktır. Erikli su’yun bayilik şartları şunlardır:

 • En az 20 prostaka sahip olmak
 • Siparişleri zamanında teslim edebilmek için yeterli araç ve personele sahip olmak
 • Siparişlerde her 100 sipariş için bir personel ve bir araca sahip olmak
 • Şubede çalışacak personelin sigortalarını yaptırmak
 • Firmanın istediği standartları karşılayabilmek
 • Bayi adına özel bir telefon hattı açtırmak
 • Firmanın belirlediği modelde araç sahibi olmak
 • Düzenli yapılan su denetimlerinde geçer not almak
 • Dağıtım için pikap veya kamyonet benzeri araç sahibi olmak
 • Ürünlerin depolanmasında kullanılacak uygun bir depo alanına sahip olmak
 • Bayide kullanılacak araç gereçlere, bilgisayar ve ofis malzemelerine sahip olmak
Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku