İş Bankası Kartsız Para Çekme (Kolay Yöntem)

İş Bankası içerisinde banka veya kredi kartınız mevcut değil fakat iş bankası kartsız para çekme işlemi yapmak istiyorsunuz? İş Bankasından kartsız para çekme işlemi oldukça basit diyebiliriz. İş Bankasının yalnızca müşterilerine değil, müşterisi olmayan herkese kolaylık sunduğu bu imkanı sizler de çok rahat bir şekilde başarabilirsiniz. Şimdi gelelim İş Bankası kartsız para çekimi nasıl yapılır, rehber niteliğindeki yazımızı okumaya.

0 159

İş Bankası kartsız para çekme özelliği sayesinde İş bankası bankamatik kartınızı kullanmadan para çekebileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. İş bankasından kart olmadan nasıl para çekebilirim? Diyorsanız bankanın müşterine sunmuş olduğu cep Anahtar kodu ile para Çekme, QR kodu ile para Çekme ve Biyokimlik ile kartsız para çekme gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan hangisini kullanmak istiyorsanız tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

İş Bankası Kartsız Para Çekme

Kartınız yanınızda olmadığı zamanlarda bile iş bankası, ortak ATM’lerinden 7 gün 24 saat kartsız para çekme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İs Bankası kartsız para çekme limiti İs Bankası ortak ATM’lerden kartsız para çekme işlemlerinde çekebileceğiniz limit maksimum 5.000TL’dir.

Bu noktada günü her saati kolaylıkla ulaşabileceğiniz İs Bankası müşteri hizmetleri numarası ile günlük işlem limitinizi arttırma, müşteri numaranızı ve kullanıcı kodunuzu öğrenme, Kredi Kartı başvuru yapma başvuru sorgulama, Banka kartı, kartsız para çekme ve işlem yapmak istediğiniz bankacılık konuları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

QR Kod ile Kartsız Para Çekme İş Bankası

Kartsız para çekme iş bankası kartsız karekod (QR Kod) uygulaması ile nasıl para çekilir? İş bankası Kare kod ile para çekme iş bankası bankamatikten karekod (QR Kod) ile para çekmek için öncelikle iş bankasının mobil bankacılık uygulaması olan İş Cep’ten giriş yapmanız gerekmektedir. İşlem menüsünden para çekmek istediğiniz hesabı seçtikten sonra, çekmek istediğiniz miktarı girin. Bu adımdan sonra telefonunuzun kamerası açılacaktır.

Karekod (QR Kod) ile para çekme iş bankasının İşlem yaptığınız ATM’nin kare koduna erişim sağlamak için klavyesinden 9’zu tuşluyorsunuz. İş Cep’le beraber açılan kameranıza kare kodu okutun. Kameranıza karekodu okuttuktan sonra paranızı kartsız çekebilirsiniz. İş Bankası kare kod ile ne kadar para çekilir ve nereden çekebilirim gibi sorular. İş bankası kartsız para çekme limiti ne kadar?

Karekod (QR Kod) ile İş bankası bankamatikten yapacağınız kartsız para çekme işlemlerinde çekebileceğiniz en az tutar 10 TL’dir en üst limitse 3.000 TL’dir. İs bankası kare kod ile para çekme sorunu yaşamanız halinde telefonunuzun konum ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca iş bankası ortak Atm’ler den istediğiniz zaman kartsız para çekme Karekod (QR Kod işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth ile Kartsız Hesaptan Para Çekme

İş Bankası kartsız para çekme nasıl yapılır? Kartsız hesaptan para çekme iş bankası “Bluetooth ile” İşlem yapmak için telefondan İş Cep’e giriş yaptıktan sonra, para çekme işlemi için işlem yapmak istediğiniz banka hesabınız seçiyorsunuz. Bu işlemden sonra çekmek istediğiniz tutarı girin. İş Cep matik cihazına cep telefonunuzu yaklaştırdığınızda para çekme işleminizi kolaylıkla gerçekleşmiş olacaktır. İş Bankası atm’si ya da size en yakın İş bankası ortak Atm’ler den herhangi bir sorun yaşamadan kolaylıkla Bluetooth ile kartsız para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cep Anahtar ile İş Bankası Kartsız Para Çekme

İş Bankası kartsız para çekme nasıl yapılır? İş bankası kart olmadan para çekebileceğiniz mobil bankacılık uygulamasıyla İş cep uygulaması üzerinden kullanacağınız cep anahtar ile kartsız para çekebilirsiniz. İşlem yaptığınız ATM’den müşteri numarası ve altı haneli enteraktif bankacılık şifresini girmeniz gerekiyor. İşlem menüsünden cep anahtar uygulamasını seçtikten sonra, çekmek istediğiniz tutarı giriyorsunuz. İş bankası cep anahtar tek kullanımlık şifre nasıl ve nereden alınır sorularının çokluğu?

İş Bankasından cep şifresi alabilmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. İşlem sırasında sistemde kayıtlı olan telefonunuza gelen cep anahtar tek kullanımlık şifrenizi girdikten sonra İş bankası kartsız para çekme işleminiz gerçekleşmiş oluyor. İş bankası cep anahtar şifresi tek kullanımlıktır. Bu nedenle İş bankası cep anahtar ile para çekme işlemleri esnasında ya da sonrasında güvenlik hususunda hiçbir problem yaşamazsınız.

İş Bankası kartsız kart olmadan bile size en yakın iş bankası bankamatik veya iş bankası ortak Atm’ler üzerinden istediğiniz zaman cep anahtar ile para işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İş cep ile bankamatik iş bankası kartsız para çekme işlemlerinizde günlük para çekme en az 10 TL en çok para çekebileceğiniz limit tutarı ise 5.000TL’dir

İş Bankası ATM’den Mobil İmza ile Para Çekme

Güvenli elektronik imza işleminin gerçekleşmesi için kullanılan bir uygulama olan uygulamaya mobil imza adı verilmektedir. Kullanmış olduğunuz mobil operatörlerden mobil imza ile kartsız para çekmek için size en yakın İş Bankası, İş Bankası bankamatik veya ortak ATM’lerinde yer alan kartsız işlem menüsünden para çekme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız yanınızda olmadığı zamanlarda İş Bankası kartsız para çekme yatırma işlemleriniz güvenle gerçekleştireceğiniz mobil İmza uygulamasını güvenle kullanabilirsiniz. İş Bankası ATM’den mobil imza ile günlük para çekeceğiniz en yüksek limit 3000 TL’dir.

Tavsiye Bağlantı: İş Bankası Kredi Kartı Takip

Biyokimlik ile İş Bankası Kartsız İşlem Para Çekme

İş Bankası ATM’lerinden Biyokimlik ile kartsız para çekebilmek için öncelikle şubeye giderek bir dilekçe vermeniz gerekiyor. Bu İş Bankası kartsız işlem para çekme işlemleri sırasında güvenliğiniz için oldukça önemli bir prosedürdür. Tüm bu adımları eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra parmak izinizi ATM’den okutuyorsunuz. Yine 1 defaya mahsus olmak üzere kartınız ve şifreniz ile giriş yaparak sonra aktivasyon işlemini tamamlamanız gerekiyor.

Aktivasyon kodunu aktif ettikten ve diğer tüm işlemleri tamamladıktan sonrasında Biyokimlik ile İş Bankası bankamatik veya size en yakın İş Bankası ATM’lerden kartsız çekebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası bankamatik ile yaptığınız kartsız para çekme işlemlerini iş Bankası ortak ATM’lerinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için Biyokimlik uygulamasını kullanarak şifresiz ve kartsız bir şekilde para çekme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku