Rossmann Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir?

Rossmann Bayilik almak zannedildiği kadar zor veya imkansız bir işlem değildir, öncelikle bunu belirtmemizde fayda var. Rossmann bayilik ücreti ne kadar ve Rossmann Bayiliği açacak kişilere ne gibi şartlar sunmaktadır bu yazımız size direkt rehber olacaktır. Şimdi gelelim Rossmann ile bayilik nasıl alınıyor ve yapmanız gerekenler neler hep birlikte görelim.

0 1.883

Rossmann bayilik alma fikri kozmetik alanında iş yeri açmak isteyenler için oldukça karlı olabilir. Çünkü Rossmann dünyanın en bilinen firmalarından biridir. Uluslararası alanda bilinirliği son derece yüksek olan Rossmann Türkiye dışında Polonya, Kosova, Almanya, Macaristan, Arnavutluk, Çek Cumhuriyeti, İspanya gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyor. Rossmann bayilik şartları göz önünde bulundurularak kişiler yüksek standartlarda bir işletme açabilirler. Beklentilerin karşılanmasında firma son derece yüksek standartlarda hizmetler vermektedir.

Rossmann Nedir

Dünyanın birçok yerinde bu firmanın bayiliği merak edilenler arasında yer alıyor. Firma ilk defa Almanya’da Hanover yakınlarında Burgwedel’de kurulmuştur. Dirk Rossmann tarafından kurulan şirket dünyanın birçok yerinde faaliyet gösteriyor. Rossmann şirketinin %60’ı Dirk Rossmann’a aittir. Geri kalan %40 ise merkezi Hong Kong’da yer alan Watson şirketine ait olan bir firmadır. Firmanın mağazalarında ağırlıklı olarak şunlar satılıyor:

 • Kozmetik ürünleri
 • Evcil hayvan ürünleri
 • Gıda kategorileri
 • Aksesuarlar
 • Bebek ürünleri
 • Sağlık ve temizlik ürünleri
 • Parfümeri ve bakım ürünleri

Başta olmak üzere 22 bin farklı ürün çeşidi bulunuyor. Ürünlerin büyük bir kısmı Alman yapımı olan ürünlerdir. Aynı zamanda satışa sunulan ürünlerden yaklaşık olarak 5000 kadarını firma kendisi üretiyor. Bu da ürünlerin kalitesinin yüksek olmasını sağlıyor. Rossmann her zaman doğa dostu ürünleri ile bilinen firmalar arasında yer alıyor. Rossmann bayilik almak isteyen kişilerin tüm bu detayları bilmesi gerekiyor. Bayilik konusunda firmanın birtakım konularda şartlar öne sürüyor.

Rossmann Bayilik

Rossmann bayilik almak isteyen kişiler birçok ürün hakkında detaylı bilgi edinmelidir. Çünkü firma genel olarak kozmetik alanında çok detaylı bilgilere sahip olan kişilerle çalışmayı tercih ediyor. Hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde denemeyen Rossmann firması bu özelliği sayesinde çok fazla tercih ediliyor. Dünyaya karşı tüm sorumluluklarının farkında bir firma olan Rossmann son derece yüksek standartlarda bir ürün skalasına sahiptir. Şirket politikası haline getirmiş olduğu birçok önemli prensibi bulunuyor. Bu da firmanın hem müşteri hem de girişimciler açısından daha da fazla tercih edilmesini sağlıyor.

Rossmann her anlamda yüksek standartlarda bir firma olduğu kadar müşteri kitlesi de fazladır. Bu nedenle de bayilik almak isteyen kişilere birçok avantaj bir arada sunuluyor. Rossmann bayilik şartlarını dikkate alarak bu sürece en iyi şekilde hazırlanma şansı bulabilirsiniz. Doğa dostu ürünleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanan bayilik firması özellikle vegan logosu ile dikkati çekiyor. Bu firmadan bayilik almak birçok farklı nedene dayanıyor.

Her şeyden önemlisi hazır bir müşteri kitlesi ile hizmet verme avantajı yaşayabiliyorsunuz. Diğer mağazaların bayilik şartlarından çok da zor olmayan sistemi ile Rossmann bayilik almak kendi işletmenizi kurma imkanı sunuyor. Bayilik almak isteyen kişiler rahatlıkla firmanın şartlarını inceleyerek firma avantajlarından yararlanabilmektedir. Rossmann reklamı resmi kanalında yayınlanarak 2 yıl önce 10 yaşını kutladı.

Rossmann Franchise

Rossmann Franchise alarak bayilik sürecinin daha kolay şekilde atlatılmasını sağlamak mümkündür. Bayilik almak isteyen kişiler firmaya telefon ya da şahsi olarak başvuru yapabilirler. Başvuru sırasında sizlerden istenilen tüm belgeleri detaylı olarak sunmanız gerekiyor. Rossmann Türkiye merkez ofisi ile iletişime geçerek başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Telefonla iletişim kurmak isterseniz ise web sitedeki iletişim araçlarını kullanabilirsiniz.

Rossmann bayilik almak isteyen kişilere ücretlerle ilgili olarak başvuru sırasında bilgi verilmektedir. Firmanın başvuru sürecinde dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor. Önce kendinize bir iş planı hazırlamalısınız. Rossmann başvuru yapanlar içerisinden en deneyimlileri tercih ediyor. Bu nedenle deneyim sahibi olmanız kozmetik alanında bilgi sahibi olmanız bu süreçte son derece önemli detaylar arasında yer alıyor. Rossmann Franchise başvurularında profesyonel olduğunuzu mutlaka belirtmeniz büyük bir önem taşıyor.

Dünya üzerinde birçok ülkede profesyonel düzeyde bayilikler açan Rossmann Türkiye’de de son derece geniş bir kitleye hitap ediyor. Bu firmadan bayilik aldığınızda müşterilerinizin hazır olacağından emin olabilirsiniz. Bu da sizler için önemli bir iş fırsatıdır. Çünkü kozmetik alanında profesyonel markalar her zaman daha fazla ilgi görüyor. Bu nedenle de Rossmann çatısı altında olmak yeni müşteri kazanmak yerine mevcut müşterileri kazanmanız açısından büyük bir önem taşıyor. Rossmann bayiliği almak günümüzde en karlı iş fikirleri arasında yer alıyor. Profesyonel bir işletme kurmak için Rossmann fırsatlarını araştırabilirsiniz.

Tavsiye Bağlantı: LC Waikiki Bayilik

Rossmann Bayilik Şartları

Kozmetik sektöründe yer almak istiyorsanız belirli kriterlere dikkat etmeniz gerekiyor. Yüksek standartlarda hizmetler sunan Rossmann firması bayilik konusunda da önemli hizmet avantajları vaat ediyor. Ancak bu avantajlardan yararlanabilmeniz için Rossmann firmasının bayilik şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Rossmann bayilik şartları arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Mağazanız ana cadde üzerinde veya bir AVM içerisinde olmak durumundadır.
 • 200 metrekare ölçüsünde bir mağazanız olmalıdır.
 • Mağaza içerisinde satılacak ürünlerin fazlalarının saklanabilmesi için mutlaka bir depo alanına sahip olmalısınız.
 • Mağaza dekoru ve genel anlamda masraflar için en az 300 bin TL gereksiniminiz var.
 • Mağaza açmayı düşünüyorsanız bölgede başka bir Rossmann mağazası da yoksa işletmenizi açma izni veriliyor.
 • Satışa sunulacak ürünler konusunda geçmiş dönemde satış ve pazarlama deneyiminiz olması gerekiyor.
 • Ürünler hakkında önceden aldığınız eğitimleri gösteren sertifikalar
 • Doğa dostu ürünler hakkında yine alınmış eğitim ve çalışmalar hakkındaki belgeler

Bu şartları yerine getirebilen kişiler Rossmann bayiliğini çok kolay bir şekilde alabilmektedir. Profesyonel düzeyde sizlere hizmet veren firma bayilik konusunda da birçok avantaj sunmaktadır. Özelikle bayi koruması sayesinde bulunduğunuz yere yakın bir yerde başka bir Rossmann bayisi kurulmasına izin verilmiyor. Bu da firmanın sunduğu önemli avantajlardan biri oluyor. Bunların yanında her yeni çıkan ürün hakkında sizleri ve çalışanlarınızı detaylı olarak bilgilendiren firmalardandır. Bu da yine bayi sektöründe önemli bir avantaj elde etmenizi sağlıyor.

Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku