Seç Market Bayilik Ücreti ve Şartları Nelerdir?

Seç market zincirine sizler de katılmak ve bizler de bu ailenin parçası olmak istiyoruz diyorsanız eğer yazımız içerisinde sizler için detaylı bilgiler hazırlamış bulunmaktayız. Seç Market bayilik ücreti ve Seç Market bayilik şartları tam olarak nelerdir? Seç Market markası ile bayilik alarak yatırdığınız parayı kısa zaman içerisinde katlayabilirsiniz.

0 536

Seç Market Bayilik, girişimciler için en kârlı bayiliklerden biri. Bayilik açma fikirleri arasında kazançlı bir seçenek olan Seç Market bayilik için firmanın şartları ise oldukça uygun. Seç Market, 5 binden fazla ürün çeşidiyle Türkiye’nin önde gelen marketlerinden biri olarak görülüyor. 2022 yılında en çok kazanç getiren market markalarından biri olan Seç Market’in 1800 civarında şubesi bulunuyor. Franchising bedeli talep etmeyen firma, bayilik başvurularını internet sitesinde kabul ediyor.

Seç Market, perakendecilik sektöründe deneyim sahibi, köklü bir firma. Girişimcilere uygun koşullarla bayilik veren firma, hem kendisinin hem de girişimcilerin kazanmasını sağlıyor. Seç Market, Bizim Toptan ve Yıldız Holding firmalarına ait bir firma. Firmadan bayilik alarak bir ayda yüksek cirolar elde etmek mümkün. Diğer gıda ve market bayiliklerine göre şartları oldukça uygun olan firmaya bayilik ücreti ödemek de gerekmiyor.

Perakendecilik sektöründe hizmet veren Seç Market, benimsediği düşük fiyat, kaliteli ürün hizmeti ile büyük bir müşteri potansiyeline sahip. Müşteri potansiyelinin yüksek olması nedeniyle firmadan bayilik almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Tüm Türkiye genelinde yaygın bir market haline gelmeyi hedefleyen firma, uygun koşullarla bayilik veriyor.

Seç Market Bayilik

2022 yılında girişimcilere büyük bir fırsat sunan Seç Market, istediği koşulları sağlayanlara ücretsiz bayilik veriyor. Seç Market bayilik, yeni ve sıfırdan bir iş kurmaktan çok daha kârlı bir yatırım olarak öne çıkıyor. Markaya duyulan güven ve müşteri potansiyeli sayesinde bayiler her ay belirli bir seviyede ciro elde edebiliyorlar. Bu ise Seç market bayiliğini en çok tercih edilen bayiliklerden biri haline getiriyor.

Düşük bir bütçe ile kazancı iyi bir iş kurmak isteyen girişimciler için firmanın bayiliğini almak, iyi bir seçenek olarak tercih ediliyor. Seç Market’in bugün tüm Türkiye’de yaklaşık 59 ilde bayisi bulunuyor. Seç Market bayilerinde Bizim Toptan firmasının ürünlerinin satışı da yapılıyor. Firma, bayilik alanlara mağaza düzenlemesi, stok kontrolü, sevkiyat, ürün tedariği, ödeme yöntemi gibi konularda destek veriyor.

Seç Market Bayilik Ücreti

Seç Market’in bayisi olmak isteyenler için firma herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmiyor. Firmadan bayilik almak isteyenlerin maliyet kalemleri; ürünlerin bedeli, mağaza kirası, çalışanların maaşları ve temel giderlerden oluşuyor. Seç Market bayilerine ürünleri vadeli olarak satıyor. Bu yüzden firma, bayilik açmak isteyen girişimcilere banka teminat mektubu alınmasını şart koşuyor.

Bayilerin Seç Market’ten ürün tedarik edebilmek için, bir bankadan alacakları teminatı firmaya teslim etmesi gerekiyor. Bayilik verirken, girişimcilerden franchising bedeli istemeyen firmadan bayilik alabilmek için belirli bir sermayeye sahip olunması gerekiyor. Seç Market’ten bayilik almak için yatırım yapılması gereken yaklaşık tutar ise 400 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Seç Market’ten bayilik alan girişimcilerden mağaza dekorasyonu, ürün tedarikleri, maaşlar ve giderler için en az 400 bin TL yatırım yapmaları bekleniyor.

Seç marketten bayilik başvuruları ise firmanın resmi web sitesi üzerinden yapılıyor. Seç market’in resmi web sitesinde yer alan bayilik kısmından, bayilik başvurusu yapılabiliyor. Seç Market’e bayilik başvurusunda bulunmak için, bayilik formunun eksiksiz ve hatasız doldurulmasına dikkat etmek gerekiyor. Firma yetkilileri, başvuru formunuzu inceleyip değerlendirdikten sonra, size geri dönüş sağlıyorlar. Bayilik başvurunuz kabul edilirse, firma sizinle sözleşme imzalayarak bayiliğinizi başlatıyor.

Seç Market Bayilik Şartları

Seç Market, 2022 yılında en kazançlı bayilik veren firmalardan biri. Firma, çeşitli koşulları sağlayan girişimcilere uygun şartlarda bayilik veriyor. Seç Market’in bayilik şartları ise birçok firmanın bayilik şartlarından daha uygun. Seç Market’in bayilik en temel bayilik koşulları ise, girişimcilerin ticaret sicilinin temiz olması ve girişimcinin bayilik açmak için yeterli sermaye sahibi olması.

Seç Market bayisi olmak isteyenlerin en çok dikkat etmesi gereken konuların başında, mağaza lokasyonu geliyor. Seç Market bayiliğinden yüksek ciro elde etmek isteyen girişimcilerin, mağazalarını işlek caddelere yakın, müşteri potansiyeli yüksek noktalara açmaları gerekiyor. Seç Market’in şartlarına uygun olan tüm girişimciler, firmadan bayilik için onay alabiliyor. Firmadan bayilik almanın avantajları ise şöyle:

  1. Seç Market’ten bayilik almak için, bayilik ücreti ödemek gerekmiyor.
  2. Seç Market’in müşteri potansiyeli sayesinde bayilerin kâr marjı oldukça yüksek.
  3. Seç Market bayileri, mağazalarında satacakları ürünleri Seç Market’in ürün portalından sipariş ediyorlar.
  4. Bayiler, Seç Market portalından istedikleri ürünleri sipariş ederken, teslimat veya kargo ücreti ödemiyorlar.
  5. Seç Market, bayilerine ücretsiz tabela, katalog ve reklam afişi hizmeti veriyor.
  6. Bayiler Seç Market’ten ürün siparişlerini nakit, havale ve kredi kartıyla ödeme yaparak satın alabiliyor.

Bayiler, mağazalarında Seç Market’ten aldıkları ürünlerin dışında farklı ürünlerin satışını da yapabiliyor. Her bayi, mağazasında ekmek, kontör, gazete, meyve, sebze gibi dışarıdan aldıkları ürünleri satabiliyor. Aynı zamanda bayiler, TAPDK belgesi aldıklarında mağazalarında tütün ürünleri satışı da yapabiliyorlar.

Tavsiye Bağlantı: Gloria Jeans Franchise

Seç Market Bayilik Yorumları

Seç Market, Türkiye’de en uygun bayilik şartlarına sahip olan firmalardan biri. Türkiye genelinde bayi sayısını artırarak büyümeyi hedefleyen firma, bayilerine hemen her konuda destek de sağlıyor. Market bayiliği için yeterli sermaye sahibiyseniz, Seç Market bayiliği sizin için oldukça kârlı bir yatırım olabilir. Seç Market bayiliği alarak düzenli yüksek kazanç sağlayabilir, güvenli ticaret yaparak yatırımınızı artırabilirsiniz.

Seç Market’ten bayilik almadan önce, internette birçok sitede yer alan Seç Market Bayilik Yorumlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizde Seç Market’in bayisi olan market sahiplerinden fikir alabilirsiniz. Seç Market bayilik ile ilgili daha iyi bilgi edinmek için, yakınınızda bulunan bir Seç Market’i yerinde inceleyebilir, market sahibine danışarak onun düşüncelerinden de faydalanabilirsiniz.

Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku