Vodafone Bayi Açma Şartları ve Maliyeti Nedir?

Günümüzde iş fikri arayışında olan ve sermayesini değerlendirmek isteyenler bu yola başvurabilirler. Son derece kazançlı bir iş olan Vodafone bayi şartlarını yerine getirdiğinizde sizde bu Prestijli şirketin ağına katılarak çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu içeriğimizde Vodafone bayilik almak için neler gerektiğini adım adım anlatacağız. Bunun için ilk yapacağınız şey Vodafone operatörünün dağıtım merkezlerinden biri ile iletişime geçmenizdir. Yapacağınız görüşmeler sonunda Vodafone kendi kurumsal yapısı içerisinde bu yapı ile uyum içinde olup olmadığınızı değerlendirdikten sonra size olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır.

0 795

Ülkemizdeki en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone İngiltere merkezli olup birçok farklı ülkede hizmet vermektedir. Vodafone bayi almak isteyenler, bu büyük kurumsal yapı ile iş birliği içince çalışarak kısa zamanda büyük paralar kazanabilirler. Vodafone bayileri günümüzde ikinci büyük GSM operatörü olan Vodafone ile çalışarak yüksek kazançlar elde ediyorlar. Siz de bu ağa katılarak Vodafone bayilik alarak yepyeni ve parlak bir finansal geleceğe yelken açabilirsiniz

Bu konuda oldukça seçici davranan Vodafone sizin uygun görürse Vodafone bayilik kapılarını aralayacak ve siz de bir yatırımcı olarak Store bayiliği Shop bayiliği Silver bayiliği gibi çeşitli bayilik seçeneklerinden birini alacaksınız. Bu konuda yeteri kadar tecrübeye sahip olmanız gerekiyor. İşletme geçmişinizin başarılı olması sizin seçilmenizi etkileyecektir. Vodafone tarafından size sunulacak olan hedeflerin adım adım başarılması ile mertebeniz yükselecek kazançlarınız kat kat artmaya devam edecektir.

Vodafone Bayi

Günümüzde kazançlı iş arayan ne belli bir Sermayesi olan dinamik girişimciler için Vodafone bayi en kazançlı yollarda biridir. Işinize sıkı sarıldıktan sonra Vodafone bayilik kapsamında şirket tarafından sizlere daha fazla kazanç getirecek teklifler sunulacaktır. Böylece iş hayatında bu sektörde ilerlemenizi yolu açılacaktır.

Bazı girişimciler Vodafone bayilik alma konusunda tereddüt yaşıyor olabilir. Bunların tereddütte olmasının tek nedeni bu kazanç kapısıyla daha önce karşılaşmamış olmalarıdır. Bugün ülkemizde 1500 üzerinde aktif olarak çalışan ve kazançlarına kazanç katan Vodafone bayilik var. Bunların hepsi kazançlarına kesintisiz devam ediyorlar. Bu açıdan ayağınızı Yere sağlam basmasını sağlayacak en garanti işlerin başında Vodafone bayilik geliyor bu sistem prim ve komisyon temeline dayalıdır.

Vodafone bayiliği olarak müşterilere cihaz satmak müşterilerin numara taşıma hizmetini karalamak operatörler arası geçişi sağlamak faturasız hatlardan faturalı hatta geçiş sağlamak, müşterilere internet aboneliği satmak, telefon hatlarına lira yükleme hizmeti vermek, fiber internet başvurularını kabul etmek altyapısız ve kablosuz internet başvurularını almak ve bu hizmeti hızlı şekilde sunmak yapılacak başlıca hizmetler arasındadır. Bu hizmetler Komisyon ve prim sistemi ile çalışıyor.

En Yakın Vodafone Bayi

İnsanlara yakın olmak için merkezi bir yerde iş yerinizi konumlandırmanız gerekiyor. İnsanlar en yakın Vodafone bayi arayışında zorlanmamalı ve adresiniz her müşteri tarafından bilinmeli. Öyle bir merkezi yer açarsanız ve Vodafone şirketinin kurumsal kimliğini hakkıyla temsil edecek duruş ve faaliyette bulunursanız aylık kazançlarınız 100 bin lira ile sınırlı olmaz.

Vodafone Bayilik Şartları

Her şirket gibi Vodafone de bazı bayilik şartları öne sürecektir. Kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil edebilecek varlıklı girişimcilerin bu taleplerini karşılayacak olan şirketin en temel politikası kazançları arttırmaktır. Bunun için bazı şartlar öne sürecektir. Açacağınız iş yerinizde Vodafone dışında herhangi bir marka ile çalışmamanız birinci koşuldur. Dükkanınıza bakan biri, burası Vodafone satış merkezi algısını hemen kazanmalıdır. Şirketin size atayacağı üst bayi ile ilişkileriniz çok uyumlu ve sorunsuz olmalıdır. Uyuşmazlıklarda sözleşmeniz feshedilebileceği için esnek olmanız gereklidir.

Her şirket gibi Vodafone de Vodafone bayilik şartları kapsamında bayileri için hedefler koyar ve her defasında çıtayı yükseltir. Bu hedeflere ulaşma konusunda sıkıntı yaşarsanız, şirkete ayak uyduramazsınız. Şirketin belirleyeceği bayilik sistemi için gerekli olan banka teminatını göstermelisiniz. Her bayilik için farklı teminat tutarları vardır. İşe alacağınız personeller yeterli olmalı ve iş bilmelidir. Vodafone mekan büyüklüğü konusunda titiz davranır ve dükkanınızı dizayn ederken bu şartlara göre dizayn etmelisiniz. Şirket size yeni ve ek şartlar öne sürebilir, güncel olarak Vodafone bayi şartları hakkında bilgi almak için dağıtım merkezleri ile iletişime geçmelisiniz.

Vodafone Kurumsal Bayi

Vodafone kurumsal bayi olduğunuzda yaşadığınız şehirde yerinizin merkezi olup olmamasına göre kazancınız artacaktır. Şehirlerin kalabalıklığı nüfusun tüketici profili farklıdır. İşte bu nedenle her şehirde Vodafone kurumsal bayi kazançları farklılık gösterebilir. Çok işlek yerlerde satışlar da çok olacak ve primleriniz katlanarak artacaktır. Daha çok müşteriye satış yaptıkça bu kurum sizin prim oranınızı yükseltecek ve sizi ödüllendirecektir. Günümüzde işlek bir noktada vodafone bayilik hizmeti veren bir iş yerinin aylık kazancı en az net 100 bin liranın üzerindedir.

Tavsiye Bağlantı: Turkcell Bayi

Vodafone Bayi Nasıl Olurum

Geniş çaplı iş fikirleri peşinde koşan varlıklı girişimciler Vodafone bayi nasıl olurum şeklinde soru sorarak arayışa girmiş durumdalar. Bayi olmak isteyenlerin öncelikle dağıtım merkezleri ile iletişime geçerek, sözleşme detayları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Vodafone dağıtım merkezleri ile Yapacağınız görüşmeler sonunda Vodafone kendi kurumsal yapısı içerisinde kurumsal kimliğini temsil edecek şartları karşılayıp karşılamadığınızı değerlendirecektir.

Vodafone de tüm şirketler gibi kar amaçlı bir şirkettir ve kendisine kazanç sağlayacak, müşterilerin potansiyelini arttıracak, var olan müşterilerin taleplerini karşılayacak bayilere ihtiyaç duyar. Bu konuda oldukça seçici davranan şirket; sizde bu ışığı görürse Vodafone bayilik kapılarını aralayacaktır. Bu noktadan sonra sizin önünüzde

  • Store bayiliği
  • Shop bayiliği
  • Silver bayiliği

gibi çeşitli bayilik seçeneklerinden birini alacaksınız. Her bayilik türü için farklı sözleşmeler ve şartlar var. Sizin uygun olduğunuz bayilik türü size sağlandıktan sonra, tüm dikkat ve çabanızı Vodafone markasının imajını korumak ve yükseltmek olmalı. Vodafone bayi olmak için şirketin belirlediği tüm şartları karşılamanız gerekli.

Örneğin Vodafone ürünlerini pazarlarken başka bir şirketin ürünlerini satamazsınız. Bu şartlar size uygunsa; Vodafone bayilik sürecini başlatmak için +90 212 367 00 00 numaralı hattan bayilik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Size ilk etapta bir başvuru formu verilecek ve bu formu doldurmanız istenecektir. Formu inceleyen Vodafone sizi uygun görürse gerekli teminatı bankaya yatırmanızı isteyecektir. Sözleşme imzaladıktan sonra süreç hızlanacaktır.

Vodafone açacağınız mağaza için gerekli ekipmanları temin edecektir. Mağaza kurulumu titizlikle gerçekleştikten sonra siz de bir Vodafone bayiliği olarak yeni parlak ve çok kazançlı finansal döneminize elemanlarınızla beraber başlayacaksınız. Bunun için gerekli Vodafone Bayilik maliyeti 100 bin ile 150 bin dolar arasında olacak.

  • Söz konusu şartları taşıyorsanız
  • Gerekli banka teminatınız varsa
  • İşyeriniz işlek bir noktada ise
  • 100-150 bin dolar nakit paranız varsa
  • İşletme deneyiminiz ve kalifiye elemanlarınız varsa

Vodafone bayilik şartları büyük ihtimalle yerine gelmiş olacak. Artık şehirdeki potansiyel Vodafone müşterilerine kaliteli hizmet vermeye hazırsınız. Üst bayinizin size vereceği direktifleri uygulayarak ve iş yerinizin işlerliğini arttırmaya yönelik çalışmalar yaparak bu işten ömür boyu kazanç elde etmeniz mümkün.

Vodafone bayilik son derece prestijli ve geleceği olan bir iştir. Bugün ülkemizde 1500 üzerinde aktif olarak çalışan ve kazançlarına kazanç katan Vodafone bayiliği var. Bunların hepsi kazançlarına kesintisiz devam ediyorlar. Siz de bu aileye katılarak güzel kazançlar elde edeceksiniz.

Bu Yazılar İlgini Çekebilir
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Detayları Oku